Firma "Elektronet" zakładająca instalacje elektryczne i teletechniczne w budynkach przemysłowych i prywatnych.

Elektronet - innowacyjność w elektryce

Automatyka budynku czyli nowoczesne systemy sterowania zapewniające obiektom takim jak hale produkcyjne,magazynowe, budynki biurowe czy mieszkalne wysoki komfort i bezpieczeństwo a przede wszystkim optymalne wykorzystanie energii i pozostałych mediów przez co redukcję kosztów utrzymania budynku.

Inteligentny system zarządzany komputerowo, umożliwia zdalną kontrole i nadzór nad instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi i oświetleniowymi co pozwala inwestorowi osiągnąć znaczne oszczędności, dodatkowo pozwala na bieżąco monitorować pozostałe instalacje techniczne za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej na laptopa lub smartfona.
System automatyki doskonale znajdują zastosowanie również w budownictwie mieszkaniowym sterują między innymi, automatycznym zamykaniem żaluzji, rolet zewnętrznych, zamykaniem drzwi i bram. Ponadto zapewniają bezpieczeństwo przed potencjalnymi włamywaczami, zapamiętując codzienne czynności, wykonywane regularnie przez domowników w razie ich nieobecności w domu, system powtarza je tak aby, powstało wrażenie że ktoś jest w budynku.

Tak samo wykorzystując wszelkie czujniki związane z automatyką, aby w razie niebezpieczeństwa jak najszybciej informować użytkownika o występującym zdarzeniu.  Automatyka steruje także, centralnym ogrzewaniem w zależności od potrzeb, oświetleniem oraz funkcjonowaniem sprzętu RTV i AGD.

Zrealizowaliśmy

Sklep Footlocker Wiedeń - Wykonanie instalacji teletechnicznej i elektrycznej.
Sklep Mango Frankfurt nad Menem - Wykonanie instalacji teletechnicznej i elektrycznej.
Sklep Mango galeria City Center Poznań - Kompleksowa realizacja instalacji alarmowej, teletechnicznej oraz elektrycznej.
Urząd Miasta Bochnia - Wykonanie sieci punktów HOTSPOT na terenie miasta oraz monitoring wizyjny centrum miasta.
Kopalnia Soli Bochnia - Instalacja punktów bezprzewodowego dostępu do internetu HOTSPOT w komorze Ważyn.
Sklep Runnerspoint Wiedeń - Wykonanie instalacji teletechnicznej.
Sklep Mango galeria Wola Park Warszawa - Montaż instalacji teletechnicznej i alarmowej.
Sklep Mango galeria Bonarka Kraków - Montaż instalacji teletechnicznej i alarmowej.
Drogeria - Wykonanie monitoringu wraz z systemem alarmowym.
Hala produkcyjna - Wykonanie monitoringu wewnątrz i na zewnątrz obiektu przemysłowego.